Práce Písek

Aktuální pracovní nabídky pro Písek a okolí. V nabídce máme 35 volných míst v Písku a okolí. Hledáte jenom brigádu? Vyzkoušejte brigády Písek.

Aktuální pracovní nabídky Písek

dnes
Strojní údržbář /Technik automatických strojů
Přímá podřízenost vedoucímu technologie. Zajišťování obsluhy a seřizování montážních zařízení automatických strojů. Starost se o plánování výroby na přidělených strojích + dodržení…
Lokalita: Písek | Písek
Společnost: FreeCon s.r.o.
Plat: 28000 - 33000 Kč za měsíc

včera
Dělník potravinářské výroby – stáčírna lahví, Pivovar Protivín
- Náplň práce: výroba piva
Lokalita: Protivín | Písek
Společnost: Pivovar Protivín, a.s.

včera
Údržbář elektro, Pivovar Protivín
Náplň práce - elektroúdržba stáčecích linek

včera
Dělník potravinářské výroby – sklep, Pivovar Protivín

včera
Pokladní/k pro stravovací provoz Schneider - brigáda
- účtování konzumace strávníkům - obsluha a doplňování bufetu/kantýny
Společnost: GTH catering a.s.
Plat: 130 Kč za hodinu

včera
Všeobecná/praktická sestra
• Zajišťovat komplexní základní nebo specializovanou zdravotně-ošetřovatelskou péči našim klientům • Připravovat a podávat léky, provádět odborné úkony – převazy, odběry a vedení…
Společnost: Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek
Plat: 40000 - 48500 Kč za měsíc

před 2 dny
Skladník VZV/vláček
práce ve skladu, zásobování linky, vykládka kamiónů
Plat: 34250 - 40360 Kč za měsíc

před 5 dny
Telefonní specialista - Knižní klub - Písek
Společnost: ATODA spol. s r.o
Plat: 21000 - 25000 Kč za měsíc

před 5 dny
Specialista controllingu | písecko
Finanční analýzy, reporty, controllingová činnost. Už máte s touto agendou zkušenosti a chcete i nadále pokračovat ve sféře podnikové ekonomiky? Pro výrobní společnost na Písecku…
Lokalita: Písek
Společnost: Grafton Recruitment s.r.o.

před 6 dny
Operátor výroby
Obsluha strojů, kontrola finálních výrobků
Plat: 29349 - 35500 Kč za měsíc

Další nabídka práce Písek

Nenašli jste vhodnou práci v okrese Písek? Vyzkoušejte stránku nabídka práce Písek na našem partnerském portálu Dobraprace.cz, kde naleznete stovky denně aktualizovaných nabídek práce.

Pro inzerenty

Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin.