Práce a brigády - Pracovní příležitost.cz
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » Středočeský kraj

Nabídka práce a volná místa Středočeský kraj

Počet volných míst pro region Středočeský kraj: 475 nabídek práce
29.6.2017
Technik – servisní mechanik
• výroba a opravy vysokotlakých hydraulických hadic v dílenském provozu i v terénu, • prodej hydraulického příslušenství – armatury, koncovky, rychlospojky, manometry apod. • zaškolení provedeme
Obec, region: Praha, Středočeský kraj
JOBSYSTEM s.r.o.
29.6.2017
Pohotovostní tým
- přenášení těžkých věcí na festivalu, manuální práce 14. 7. - 15. 7. Točník - Žebrák (Středočeský kraj)
Obec, region: Točník - Žebrák | Středočeský kraj
MANPOWER, s.r.o.
29.6.2017
Řidič VZV – náborový příspěvek 10.000 Kč!
* Příjem a naskladňování hotových výrobků * Nakládka výrobků do kamionů, kontejnerů a vagonů * Práce se čtečkou čárových kódů * Vytváření expedičních dokladů * Práce v systému SAP
Obec, region: Mělník | Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj
HOFMANN WIZARD s.r.o. LIBEREC
29.6.2017
Strojní projektant
Společnost, která se specializuje na provozní technologie pro potravinářský a farmaceutický průmysl hledá do svého kolektivu vhodného člověka na pozici: Strojní projektant!!
Obec, region: Nymburk | Středočeský kraj
29.6.2017
Obchodní reprezentant / produktový specialista - zdravotnické prostředky oboru chirurgie a rehabilit
• produktové poradenství a obchodní činnost zdravotnických přístrojů • péče o stávající zákaznickou síť a získávání nových zákazníků • odborné školení cílových zákazníků • rozvoj marketingových aktivit
Obec, region: Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj
29.6.2017
Ředitel / ředitelka výzkumného Ústavu
• řízení výzkumného ústavu v oblasti odborné, personální a ekonomické
Obec, region: Středočeský kraj
29.6.2017
Projektant elektro
Chcete pracovat pro úspěšnou společnost, která Vás bude podporovat ve Vašem rozvoji? Chcete se podílet od začátku na zajímavých projektech? Máte motivaci a chuť se dále vzdělávat? Pokud ANO, zašlete nám sv
Obec, region: Kutná Hora | Středočeský kraj
29.6.2017
Obchodní zástupce – kraj Ústecký, Liberecký a část Středočeského
• prezentace výrobků a značek společnosti • budování a posilování pozice značek • vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající
Obec, region: Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj
29.6.2017
Víkendová brigáda - Kolín, kuntá hora.
jednoduchá manuální práce - balení a kontrola skla práce v týmu dobré zázemí pro pracovníky
Obec, region: Kolín, Kutná Hora | Středočeský kraj
29.6.2017
Řidič VZV - mzda od 25 000 Kč
- obsluha výrobních linek pomocí VZV, - zajišťování chodu skladu obalů, - práce s čtečkami, - směnný provoz.
Obec, region: Jablonec nad Nisou | Liberecký kraj, Středočeský kraj
29.6.2017
Lékař - internista pro lázeňské zařízení nebo fblr
Komplexní odborná péče o pacienty lázní od vstupního pohovoru, přes sestavení režimu až po propouštěcí proceduru; účast na odborných akcích, možnost i ambulančních hodin.
Obec, region: Nymburk okr. | Středočeský kraj
Personal Consult s.r.o.
29.6.2017
Lékař - pediatr
29.6.2017
Vedoucí výroby - malá výrobní firma/ nedaleko města Doksy
- vedení dílny o cca 15 lidech - administrativa, sklady, svařovna, obalovna - dohled nad technologickými postupy (technologii možno doučit) - koordinace a vedení týmu
Obec, region: Českolipsko | Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj
PRÁCE plus, s.r.o. - Plat: dohodou
29.6.2017
Pracovník stavebnin - administrativní - 4 hodiny HPP
- kontrola stavu materiálu: sklad/ systém - informace o rozdílech - práce s interním systémem
Obec, region: Praha | Praha, Středočeský kraj
PRÁCE plus, s.r.o.
29.6.2017
Geoložka, geolog
evidence pozemků vyhledávání pozemků - akvizice provádí zkoušky kameniva u nových pozemků, zkouškyhotových produktů spol. zaštituje a sjednává povolovací řízení provádí skrývkové práce - se
Obec, region: Středočeský kraj | Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj
PRÁCE plus, s.r.o. - Plat: 28-35000
29.6.2017
Technická sekretářka / Document Control
Vedení a vyřizování administrativních záležitostí na projektu (Administrace dokumentace projektu) Vyřizování a přepisování korespondence související s projektem, na kterém se pracovník podílí, asistence př
PRÁCE plus, s.r.o. - Plat: 22-24000
29.6.2017
Řidič s oprávněním C - HPP - pracoviště Kladno
převážet hutní materiál uvnitř technologie výroby válcoven speciálními dopravními prostředky
Obec, region: Kladno | Praha, Středočeský kraj
PRÁCE plus, s.r.o. - Plat: 130,-/ hod + premie, odměny, směnný příplatek
29.6.2017
Administrativní asistent/ka NJ
- Administrativa sekretariátu odd. prodeje - Překlady z/do němčiny - Vyřizování pošty a telefonátů, komunikace s pobočkami - Komunikace s německy hovořícími obchodními partnery - Zpracovávání podkladů, jej
PRÁCE plus, s.r.o. - Plat: 22000-24000
29.6.2017
Servisní technik - mechanik pro stavební a zemědělské stroje
Náplň práce: - Uvádění nových strojů do provozu - kontrola funkcí stroje, předání, zaškolení obsluhy - Pravidelný servis strojů dle předpisu výrobce - Diagnostikování a následná oprava závad - Vedení s
Obec, region: Praha, Brno | Praha, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj
PRÁCE plus, s.r.o. - Plat: 25 000 Kč
29.6.2017
Administrativní pracovník/-ice s částečnou znalosti NJ, Volyně, nástup ihned
 - administrativní práce  - zadávání faktur  - práce v MS Office
Obec, region: Volyně | Středočeský kraj

Vybíráme z TOP nabídky práce Středočeský kraj

Hlavní účetní
Jste zkušená/ý účetní? Máte zkušenosti se zpracováním kompletního účetnictví pro výrobní společnost? A Zkušenosti s vedením menší účtárny? Potom nám zašlete svůj životopis...
Advantage Consulting, s.r.o. Brno
Obchodně-administrativní pracovník (komunikace, administrativa)
Nabízíme: · Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let · Fixní příspěvek v době zaškolování (3 měsíce) · Nejvyšší finanční ohodnocení...
Obec, region: Příbram, Suchdol, Dobříš, Sedlčany | Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj
PROFI CREDIT Czech, a.s. region 6

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Další nabídka práce Středočeský kraj

Nenašli jste vhodnou práci v regionu Středočeský kraj? Vyzkoušejte stránku nabídka práce Středočeský kraj na našem partnerském portálu Dobraprace.cz, kde naleznete stovky denně aktualizovaných nabídek práce.

Najděte si práci mezi 2959 nabídkami. Portál Pracovní příležitost.cz vám přináší denně aktualizované nabídky volných pracovních míst a zaměstnání z celé republiky.
Pro inzerenty
Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data pro pracovní příležitosti Středočeský kraj jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin. | © Pracovní příležitost.cz 2017 | Kontakt a ochrana osobních údajů