Práce a brigády - Pracovní příležitost.cz
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » Teplice

Nabídka práce a volná místa Teplice

Počet volných míst pro region Teplice: 11 nabídek práce
19.8.2017
Operátor/ka výrobní linky - lokalita Teplice
- výroba kabelových svazků do aut - práce ve 2-směnném, 3-směnném nebo nepřetržitém provozu
Obec, region: Teplice | Ústecký kraj
MANPOWER, s.r.o.
19.8.2017
Junior project manager s NJ
- příprava nových projektů - komunikace se zákazníky a vývojovými centry v zahraničí - komunikace a spolupráce se zákazníkem přímo v závodě - podílení se na co největší optimalizaci budoucích procesů - hlí
Obec, region: okres Teplice | Ústecký kraj
19.8.2017
Skladník/Skladnice s praxí (KRUPKA)
Nebaví Vás každou chvíli hledat nějaké nové zaměstnání? Rádi byste získali jistotu, stabilitu a pravidelné platové ohodnocení? K tomu ještě nové zkušenosti v atraktivním a žádaném oboru a stali se součásti
Obec, region: Ústí nad Labem, Teplice, Krupka | Ústecký kraj
19.8.2017
Řidič střídač MKD 45.000-53.000 Kč/měs.
Náplň práce: * přeprava v rámci Evropy - německy mluvící země
HOFMANN WIZARD s.r.o. LIBEREC - Plat: 45.000-53.000 Kč/měs.
17.8.2017
Technik zóny placeného stání Teplice
* Zodpovědnost za mechanické zajištění automobilů * Koordinace mechanického zajištění s dispečery * Komunikace se zákazníky * Evidence vzniklých případů
ELTODO, a.s.
17.8.2017
Specialista zákaznické kvality [mezinárodní úroveň]
- koordinace a poskytování informací z oblasti QA v rámci evropského regionu - komunikace v rámci regionu se zákazníky, dodavateli a obchodní týmy - plánování a organizace testování výrobků - správa a koor
Obec, region: Teplice | Liberecký kraj, Ústecký kraj
Job Point spol. s r.o.
17.8.2017
Quality engineer - automotive
* Práce s normami ISO * Spolupráce s vývojem * Komunikace s ostatními odděleními společnosti * Vedení příslušné dokumentace
Advantage Consulting, s.r.o. Ústí nad Labem
17.8.2017
Technolog - absolvent
* Hledat a řešit procesní problémy na linkách, hledat jejich příčiny, vyhodnocovat je a navrhovat opatření * Posuzovat vyrobitelnost nových produktů a navrhovat potřebné změny na linkách * Vyhodnocovat sta
Obec, region: okrec Teplice | Ústecký kraj
17.8.2017
Inženýr kvality - zákaznická kvalita
* Zavádění nových testů do praxe na základě požadavků zákazníka * Zpracování dokumentace prvních vzorků pro schválení zákazníkem * Zajištění dodržování legislativních požadavků zákazníka * Řešení neshod v
2.8.2017
Pracovník v keramičce - až 26.000 Kč! Teplice
- Práce ve výrobě keramiky - Obsluha strojů Směny 12 H (6:00 - 18:00/18:00 - 6:00) Krátký/dlouhý týden - možnost pouze na denní směny! (6:00 - 18:00)
Adecco Ústí nad Labem - Plat: až 26.000,- Kč/měs
30.6.2017
Dělník v keramičce až 21000 Kč
Adecco Ústí nad Labem - Plat: 17000 - 21000

Další nabídka práce Teplice

Nenašli jste vhodnou práci v okrese Teplice? Vyzkoušejte stránku nabídka práce Teplice na našem partnerském portálu Dobraprace.cz, kde naleznete stovky denně aktualizovaných nabídek práce.

Najděte si práci mezi 3164 nabídkami. Portál Pracovní příležitost.cz vám přináší denně aktualizované nabídky volných pracovních míst a zaměstnání z celé republiky.
Pro inzerenty
Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data pro pracovní příležitosti Teplice jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin. | © Pracovní příležitost.cz 2017 | Kontakt a ochrana osobních údajů