Práce Brno-venkov

Aktuální pracovní nabídky pro Brno-venkov a okolí. V nabídce máme 141 volných míst v Brně-venkov a okolí. Hledáte jenom brigádu? Vyzkoušejte brigády Brno-venkov.

Aktuální pracovní nabídky Brno-venkov

dnes
Brigáda - Pracovník/ce úklidu – Modřice
Lokalita: Modřice | Brno-venkov
Společnost: OLMAN SERVICE s. r. o.
Plat: 150 Kč za hodinu

dnes
Skladník, až 187Kč/hod., nástup ihned, výplata každý den!
Co Vás čeká? - pomoc při skládání a odebírání balíků na/z pásu, - třídění zásilek dle jejich směru, - výpomoc řidičům s nakládkou a vykládkou nákladních automobilů, - pomoc s expedicí…
Lokalita: Brno | Brno-venkov
Společnost: Jobinn & Hostessinn
Plat: 160 - 176 Kč za hodinu

včera
Policista/tka obvodní oddělení - Brno-venkov
• Právo a pořádek - dohled nad dodržováním zákonů a kvalifikace protiprávních skutků • Komunikace s občany - aktivní řešení konfliktních situací a zajišťování důležitých…
Společnost: Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje
Plat: 35400 - 40000 Kč za měsíc

včera
CNC soustružník
Společnost: Bernex Bimetall s.r.o.

včera
Údržbář obráběcích strojů - elektro
- Rozpoznávat a opravovat elektrické závady NC a CNC strojů - Praktické zkušenosti s diagnostikou a obnovou dat CNC systémů (Siemens, Heidenhain, Fanuc atd.) – výhodou - Předpovídat a…

včera
Hledáme operátory/ky do lehké výroby v Brně / Zálohy
Montážní práce, manipulace s optickými vlákny a dalšími drobnými komponenty Čisté, tiché a bezprašné pracovní prostředí 3 směnný provoz Místo výkonu práce: Brno
Společnost: Manuvia - centrální nábor Ostrava
Plat: 26000 - 31000 Kč za měsíc

včera
Svářeč – 40 000 – 43 500 Kč
Společnost: IFE-CR, a.s.

včera
Technolog svařování

včera
Policista/ka mobilní jednotka cizinecké policie
Lokalita: Zastávka | Brno-venkov
Společnost: Mobilní jednotka cizinecké policie Brno
Plat: 30070 - 34600 Kč za měsíc

včera
Balení sportovních doplňků, 160Kč/hod, výplata ihned!
Náplň práce: - vykládka kontejnerů - výpomoc při vychystávání objednávek - balení zboží na expedici - úklid skladových prostor - práce je vhodná pro muže Směny: - Po-Pá - 8-16:30 hod.
Lokalita: Jinačovice | Brno-venkov
Plat: 160 Kč za hodinu

Další nabídka práce Brno-venkov

Nenašli jste vhodnou práci v okrese Brno-venkov? Vyzkoušejte stránku nabídka práce Brno-venkov na našem partnerském portálu Dobraprace.cz, kde naleznete stovky denně aktualizovaných nabídek práce.

Pro inzerenty

Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin.