Práce a brigády - Pracovní příležitost.cz
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » Celá ČR

Nabídka práce a volná místa Celá ČR

Nalezeno 40450 záznamů.
25.5.2018
SW analytik (55 - 85 000 Kč)
* Analýza požadavků * Návrh technických řešení * Modelování procesů * Tvorba analytické dokumentace * Spolupráce s vývojovým týmem
Obec, region: Praha | Praha
Advantage Consulting, s.r.o. Praha
25.5.2018
Elektrikář (strojírenství) (24.000 - 29.000 Kč)
*Výroba elektro skříní *Osazování a elektroinstalace strojů *Jednosměnný provoz (8h) *Lokalita pracoviště – 28km jihozápadně od Brna
Obec, region: Jihomoravský kraj
Jobs Contact Consulting, s.r.o. - Plat: 24000 - 29000
25.5.2018
Vývojář - programátor v prostředí delphi
 - práce s modernmi technologiemi zaměřenými na optimalizaci výrobních a obchodních procesů
Obec, region: Hradec Králové | Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: 45.000 - 55.000 Kč/měsíc
25.5.2018
Operativní nákupčí s AJ (30.000 - 40.000 Kč)
* nákup materiálu pro určenou sekci výroby * denní komunikace se zahraničními dodavateli, řešení reklamací * práce s interním informačním systémem * spolupráce s ostatními oddělením * aplikace nástrojů š
Jobs Contact Consulting, s.r.o. - Plat: 30000 - 40000
25.5.2018
Samostatný konstruktér do výrobní firmy (25.000 - 40.000 Kč)
* tvorba 3D konstrukční dokumentace v programu SolidEdge * postupné plnění samostatných projektů zakázkové výroby * úzká komunikace s výrobou při realizaci návrhů a technická podpora operátorům výroby * ko
Jobs Contact Consulting, s.r.o. - Plat: 25000 - 40000
25.5.2018
Technolog-kalkulant (27.000 - 35.000 Kč)
* podílení se na tvorbě a řízení technologických postupů u svěřených projektů * podílení se na zpracování technologických postupů * tvorba cenových kalkulací * dohled na realizací navržených postupů ve vý
Obec, region: Olomoucký kraj
Jobs Contact Consulting, s.r.o. - Plat: 27000 - 35000
25.5.2018
Technolog
 - zpracovává technologické postupy a vystavuje výrobní podklady  - zpracovává souhrnné normy spotřeby materiálu a živé práce  - provádí ověřování norem spotřeby času, analyzuje příčiny odchylek  - provádí
Obec, region: Královehradecko | Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: 22.000 ,- až 30.000,-
25.5.2018
Obchodní manažer
 - zpracovává obchodní poptávky a nabídky, vede jejich evidenci  - eviduje kupní smlouvy, vystavuje obchodní zakázky  - eviduje objednávky, jejich návaznost na termíny, náplň objednávek  - zodpovídá za prů
Obec, region: Královéhradecko | Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
PROFI-MEN, s.r.o. - Plat: 25 000 - 40 000 Kč
25.5.2018
Obchodně administrativní pracovník
*Vyhledávání vhodných pracovníků *Tvorba inzerce *Plnění denních a měsíčních norem *Komunikace s personalisty *Vedení pohovorů
Obec, region: Ostrava | Moravskoslezský kraj
Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava
25.5.2018
Elektrotechnik výrobních linek
* Údržba a oprava výrobních linek * Diagnostika vzniklých problémů * Oprava elektrických závad na zařízeních * Úzká spolupráce se zámečníkem * 12 hodinové směny (ranní, noční)
Obec, region: Praha | Praha, Středočeský kraj
25.5.2018
Logistik – Pardubický kraj
* zajištění materiálového toku pro výrobu * objednávání a přijímání materiálu * sledování skladových zásob * kontrola faktur * spolupráce s ostatními odděleními
Obec, region: okres Ústí nad Orlicí | Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Advantage Consulting, s.r.o. Hradec Králové
25.5.2018
Elektromechanik - Krupka
Do výrobních společností v Krupce hledáme kolegu či kolegyni na pozici Elektromechanik. Sháníte stálé zaměstnání a máte praktické zkušenosti s údržbou, opravami a seřizováním PLC nebo jiných systémů?  Nebo
Obec, region: Krupka | Ústecký kraj
MANPOWER, s.r.o.
25.5.2018
Mechanický konstruktér
* konstruování/vývoj mechanických součástí (testování, provádění změn) * úzká spolupráce s elektrotechnickým oddělením * tvorba výkresové dokumentace * podílení se na zavádění nových produktů do výroby * k
Obec, region: Novojičínsko | Moravskoslezský kraj
25.5.2018
Technolog
Hledáme zaměstnance, kteří opravdu rozumí technologii a dělají svoji práci dobře a s nadšením. Je jedno, zda jste „hotový technolog" nebo jste na začátku své kariéry. Získejte stabilní práci, staňte se sou
Obec, region: Královéhradecký kraj
25.5.2018
Osobní bankéř - stávající klienti - atraktivní fix až 30 000 Kč
Hledáme někoho kdo bude s radostí:  Zabezpečovat rozvoj a prohloubovat vztahy se stávajícími klienty Poskytovat kvalitní poradenské služby Podílet se na plnění obchodního plánu Zajišťovat obsluhu klientů
Obec, region: Praha 1 | Praha
25.5.2018
Technický obchodní zástupce (35.000 - 40.000 Kč)
* péče o stávající zákazníky a dodavatele * komunikace s týmem obchodníků a zákazníků * dosažení definovaných prodejních cílů * zastupovat společnost profes. způsobem prostřednictvím kvalitních prezentac
Obec, region: Brno-město | Jihomoravský kraj
Jobs Contact Consulting, s.r.o. - Plat: 35000 - 40000
25.5.2018
Seřizovač v automotive
* Seřizování linek * Údržba výrobních zařízení * Dodržování pracovních postupů * Úzká spolupráce s mistrem * Práce s technickou dokumentací
Obec, region: Mladá Boleslav | Středočeský kraj
25.5.2018
Python programátor pro Prahu
Vaším úkolem bude: projektování, konfigurace a programování průmyslových řídících systémů Simatic, SIRIUS, SIMOCODE a dalších návrh testovacích scénářů dle specifikace produktu programování automatizovaný
Obec, region: Praha
25.5.2018
IT produktový manažer
* Navazování a udržování dobrých vztahů se zákazníky * Prezentace produktů * Návrhy a projektové nabídky pro zákazníky * Zodpovědnost za produktové portfolio * Účast na firemních školeních a stážích u naši
25.5.2018
Obchodně technický specialista - SK a HU
* Prodej svěřených produktů * Komunikace se stávajícími zákazníky * Akvizice nových zákazníků na Slovensku * Příprava smluv a ostatních podkladů k prodeji * Technická podpora pro zákazníky * Nákup potřebn
Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Vybíráme z TOP nabídky práce

Svářeč nerezové oceli
perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti odborné a jazykové kurzy vánoční prémie (50% z platu) závodní stravování ve firemní kantýně každoroční nárůst...
Obec, region: Blovice | Plzeňský kraj
HOFMANN WIZARD s.r.o. PLZEŇ
Skladník / VZV - Rodinná firma
Stabilní seriozní společnost, zakládáme si na slušném zacházení a dobré práci Schopný čloěk si u nás velmi dobře vydělá, a má jistotu dlouhodobého zaměstnáníManipulace s VZV,...
Obec, region: Rokycany | Plzeňský kraj
Bénéficielle - Plzeň

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Najděte si práci mezi 40450 nabídkami. Portál Pracovní příležitost.cz vám přináší denně aktualizované nabídky volných pracovních míst a zaměstnání z celé republiky.
Pro inzerenty
Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin. | © Pracovní příležitost.cz 2018 | Kontakt a ochrana osobních údajů