Práce a brigády - Pracovní příležitost.cz
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz

Pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Náplň práce:

Práce v pečovatelské službě - jedná se o práci v terénu, přímo v domácnostech uživatelů z Kutné Hory a okolních obcí, ve všední dny a v případě potřeby i o víkendu, rozvoz a donáška obědů, pomoc při úkonech péče o vlastní osobu - pomoc při osobní hygieně, oblékání, pomoc při podávání jídla a pití, polohování, pomoc při použití WC, péče o domácnost klientů - úklid, nákupy, praní a žehlení prádla, doprovod k lékaři, na úřady apod.

Práce v sociálně aktivizační službě pro seniory a osoby se zdravotním postižením, příprava a realizace aktivizačních činností pro uživatele služby.

Dále: administrativa související s poskytováním obou služeb (zápisy o provedených úkonech, práce s dokumentací uživatelů) a s provozem střediska, účast na poradách, supervizích, povinném vzdělávání.

Požadavky: SŠ s maturitou, případně SOU, rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách výhodou, ne podmínkou, zkušenosti s prací v sociálních službách výhodou, řidičský průkaz sk. B a aktivní řidič PODMÍNKOU!!, ochota a schopnost poskytovat pomoc při osobní hygieně i u inkontinentních osob PODMÍNKOU!!, pozitivní vztah k seniorům a osobám se zdravotním handicapem, ochota pracovat v případě potřeby i o víkendu, trestní bezúhonnost, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, samostatnost, práce s PC na uživatelské úrovni, příjemné vystupování, empatie, odolnost vůči stresu, trpělivost.

Nabízíme: práci na plný úvazek na dobu určitou 1 rok (možnost prodloužení), předpokládaný nástup: říjen - listopad 2019, pracovní doba: flexibilní, závislá na provozní době a rozpisu služeb, dobré pracovní zázemí, přátelský kolektiv, zaškolení a pomoc při zapracování, možnost dalšího vzdělávání, supervize, získání nových zkušeností, mzdové ohodnocení s ohledem na zkušenosti a praxi.

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na vzdělávání, služební telefon, asistence při zaučení

Máte-li o tuto pracovní pozici zájem a splňujete-li stanovená kritéria, Váš životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů v rámci vypsaného výběrového řízení zasílejte na adresu: personal.charita@kh.cz. případně na adresu: Oblastní charita Kutná Hora, Havířská 403, 284 01 Kutná Hora.

Bližší informace: Miroslava Tomíšková, vedoucí střediska, na tel: 731 598 960.


Požadavky:
Práce s PC
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Plat:
17000 - 18000 Kč
Kontakt:

Pracoviště a kontakty

Firma:
Oblastní charita Kutná Hora
Pracoviště:
Oblastní charita Kutná Hora P2, Trebišovská 611, Hlouška, 284 01 Kutná Hora 1
Kontakt:
Mgr. Monika Pospíšilová, DiS., personalistka | +420 731 405 538 | personal.charita@kh.cz

Další informace

Poslední změna:
22.9.2019
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu pracovniprilezitost.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin. | © Pracovní příležitost.cz 2019 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu PracovniPrilezitost.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace