Práce a brigády - Pracovní příležitost.cz
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » volná místa » 1919191524381

Network operation center (NOC) engineer / Technik síťového operačního centra - NOC technik

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Kontakt:e-mail: schagerer@akschagerer.cz
Upřesňující informace:
NOC technik - technik síťového operačního centra - je nejdůležitější pozice ve vztahu k NOC základně, síťovému operačnímu centru, společnosti Telia Carrier, která provádí definované úkoly v oblasti monitorování optické páteřní sítě a eskalačního řízení na pracovišti s nepřetržitým provozem v třísměnném pracovním režimu.
Odborná způsobilost a požadavky: prokazatelné technické know-how a dovednosti v oblasti odstraňování závad příslušných platforem (např. xWDM, TCP/IP, MPLS, BGP, QoS); zkušenost s prací v prostředí síťových operačních center (min. 3-5 let); úroveň výkonného uživatele operačních systémů Windows/Linux Server/Client. Zároveň je vyžadována vysoká úroveň anglického jazyka, a to slovem i písmem, jelikož je téměř veškerá činnost prováděna v anglickém jazyce.

NOC (Network Operation Center) Engineer is the main role at Telia Carrier NOC performing defined tasks in fibre backbones network monitoring and escalation management at the workplace with uninterrupted service (24/7) in a three-shift working mode.
Specific area of expertise, requirements: Documented technical knowhow and skills in terms of troubleshooting per relevant platform (e.g. xWDM, TCP/IP, MPLS, BGP, QoS,); Experience of working in a NOC environment (3-5 years min); Power user experience on Windows/Linux Server/Client operating systems. At the same time, a high level of English is required, both verbally and in writing, as almost all activities are done in English.
Požadavky:
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Minimální vzdělání:
bakalářské
Plat:
60000 Kč
Kontakt:

Pracoviště a kontakty

Firma:
Telia Carrier Czech Republic a.s.
Kontakt:
Milan Schagerer | schagerer@akschagerer.cz

Další informace

Poslední změna:
24.11.2022
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu pracovniprilezitost.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin. | © Pracovní příležitost.cz 2022 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu PracovniPrilezitost.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace