Práce a brigády - Pracovní příležitost.cz
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » volná místa » 1919191477760

Vrátný

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Prvotní kontakt D.Bukovska@jus.cz, 241 083 515
Požadujeme: spolehlivost, časovou flexibilitu, minimální základy práce s počítačem, trestní bezúhonost. Příjemné vystupování, nekuřák.
Nabízeme: platový tarif podle zvláštního způsobu určení dle NV 341/2017 Sb. platných předpisů + příplatky. Práce je na úvazek 0,75.Ranní a odpolední směny, víkendy volné.
Zaměstnanecké výhody: Zaměstnání ve stabilní organizaci s přátelským prostředím.Dobrá dopravní dostupnost, 7 min.metro Vyšehrad. Dotované stravování. Čerpání benefitů ve formě příspěvku na rekreaci, Multisportkarta, příspěvek na penzijní připojištění, apod.
Požadavky:
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
12315 Kč
Kontakt:

Pracoviště a kontakty

Firma:
Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola
Kontakt:
Dana Bukovská | 241 083 515 | D.Bukovska@jus.cz

Další informace

Poslední změna:
28.9.2022
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu pracovniprilezitost.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin. | © Pracovní příležitost.cz 2022 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu PracovniPrilezitost.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace