Práce a brigády - Pracovní příležitost.cz
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz

Baví Tě vaření, tak pojď k nám

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Vaší náplní práce bude příprava kuchyně na provoz a vaření jednoduchých jídel. 
Požadavky:
Sháníme nové brigádníky na pozici Kuchaře jednoduché kuchyně v restauraci hned vedle Pražské ZOO!
 

Žádné velké požadaky nemáme. Pokud Vás baví vaření, dockážete být samostatní a dochvilní, tak je tohole práce přímo pro vás!
 
Nabídka:
Nabídneme Vám mzdu 145 Kč/hod, dále možnost nadstandardních bonusů a to není vše! Můžete se těšit na super šéfa, rodinný kolektiv a jidlo a pití zdarma a pracovní dobu od 11:00 - 19:00 po - pá.
 
Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zasílejte své životopisy, volejte na číslo 734862374, nebo se zastavte u nás na pobočce Sokolovská 127/3 Praha 8.
 
Budeme se těšit na spolupráci! 

Vlastnosti volného místa

ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
MANPOWER, s.r.o.
Kontakt:
Tereza Tomiova | tereza.tomiova@manpower.cz

Další informace

Poslední změna:
19.3.2018


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin. | © Pracovní příležitost.cz 2018 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu PracovniPrilezitost.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace