Práce a brigády - Pracovní příležitost.cz
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz

Hledáme elektrotechnika s vyhl. č. 50 (až 19600 Kč)

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Jaká práce na Vás čeká?


Analýza chyb a oprava spotřebičů, to bude Vaším denním chlebem. Zároveň budete pravidelně pracovat s počítačem a vypracovávat reporty nadřízeným a kolegům.
Požadavky:
Pro společnost zabývající se servisem spotřební elektroniky významných světových výrobců, hledáme nové kolegy do týmu elektrotechniků.
Díky kvalitě svých služeb a na základě proaktivního přístupu k zákazníkům se společnost PEGATRON zařadila mezi TOP společnosti na trhu výroby a oprav elektrozařízení. Stejným způsobem přistupuje i ke svým zaměstnancům. V rámci práce v PEGATRONu dostanete možnost rozvinout své nadání, ale i nastartovat kariéru.

Hlavním požadavkem pro tuto pozici je platná vyhláška č. 50. Pokud jste jejím držitelem, poté očekáváme již jen dobrou práci s počítačem (například MS OFFICE) a měřícími přístroji,komunikační schopnosti a manuální zručnost. Vaše znalost angličtiny bude výhodou.
Nabídka:
Za to Vám nabízíme:

- stabilní práci na HPP se mzdou s příplatky až 19 600 Kč
- práci pouze o pracovních dnech, víkendy Vám zůstanou volné pro čas s rodinou nebo pro Vaše koníčky
- příspěvek na závodní stravování - oběd či večeře Vás vyjde jen na 30 Kč
- skvělou dostupnost do práce, díky čemuž ušetříte spoustu času
- čisté a tiché pracovní prostředí v moderní výrobní hale
- šikovným kolegům můžeme slíbit možnost kariérního růstu v rámci firmy
Tak na nic nečekejte a udělejte krok vstříc nové kariéře!
Kontaktovat nás můžete telefonicky: 558 272 838, e-mailem na pcz@manpower.cz, odpovědním formulářem, či se s životopisem zastavte na naší pobočce na adrese Velká 10, Ostrava.
Těšíme se na spolupráci!

Vlastnosti volného místa

ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
MANPOWER, s.r.o.
Kontakt:
Jiří Havránek | jiri.havranek@manpower.cz

Další informace

Poslední změna:
18.3.2018


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin. | © Pracovní příležitost.cz 2018 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu PracovniPrilezitost.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace