Práce a brigády - Pracovní příležitost.cz
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz

Staňte se team leaderem v Pegatronu: mzda 21 000 Kč+bonusy

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Náplní Vaší práce bude komunikace s kolegy, jejich zaškolování a vedení. Na této pozici využijete nejen Vaše komunikační schopnosti, ale též analytické myšlení či schopnost učit se novým postupům a technologiím. Využijete též Vaši znalost anglického jazyka či práce na počítači.
Požadavky:
Společnost PEGATRON se díky kvalitě svých služeb a proaktivnímu přístupu k zákazníkům zařadila k nejlepším společnostem na trhu výroby a oprav elektrozařízení. Svůj přístup k zákazníkům společnost promítla i do svého vztahu k zaměstnancům. Staňte se i Vy součástí společnosti PEGATRON. Zjistíte, že stále existují zaměstnavatelé, kteří si Váží svých zaměstnanců. V tuto chvíli Vás potřebujeme pro pozici TEAM LEADERA.

Jaké podmínky musí uchazeč splnit?

Moc jich není. Postačí nám Vaše předešlá zkušenost s vedením lidí, komunikační schopnosti včetně anglického jazyka a ukončené středoškolské vzdělání. Pokud tyto základní podmínky splňujete, jste tou pravou/tím pravým, koho hledáme!
Nabídka:
Vaše kvality řádně oceníme:

- stabilní prací na HPP se mzdou 21 000 Kč + bonusy
- příspěvkem na stravování, díky němuž Vás oběd či večeře vyjde pouze na 30 Kč
- skvělou dopravní dostupnost, díky čemuž ušetříte čas na dopravu do práce
- čisté a tiché pracovní prostředí v moderní výrobní hale
- šikovným kolegům můžeme slíbit možnost kariérního růstu v rámci firmy

... a mnoho dalšího, jež Vám představíme při osobním pohovoru. Váš životopis nám můžete zaslat e-mailem na pcz@manpower.cz, popřípadě odpovědním formulářem. Vaše dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle 558 272 838, zastavit se můžete též na naší pobočce na adrese Velká 10 v Ostravě.
Budeme se na Vás těšit!

ManpowerGroup - hledáme lidem práci.

Vlastnosti volného místa

ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
MANPOWER, s.r.o.
Kontakt:
Jiří Havránek | jiri.havranek@manpower.cz

Další informace

Poslední změna:
18.3.2018


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin. | © Pracovní příležitost.cz 2018 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu PracovniPrilezitost.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace