Práce a brigády - Pracovní příležitost.cz
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz

Pracovní příležitost u nejsladšího zaměstnavatele na Benešovsku

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Operátor výroby – na starosti budete mít míchání surovin, emulzí a aromat, leštění a obalování cukrovinek.
Operátor procesu – jedná se o práci s počítačem, a náplní práce je výroba základu cukrovinek.
Seřizovač balících strojů - Vaší náplní práce bude údržba, obsluha a kontrola výrobních strojů. Pokud rádi opravujete různé stroje, tak je tato pozice přímo pro Vás.
Podmínkou pro tyto pozice jsou předchozí zkušenosti ve výrobní společnosti. Za dobře odvedenou práci Vás odměníme průměrně 29 200 Kč za měsíc.
Specialista údržby – náplní práce je plánování a provádění mechanické/elektromechanické údržby. Na pozici elektromechanika od Vás budeme požadovat vyhlášku § 50/6 a vyučení v elektromechanickém oboru.
Od mechaniků předpokládáme manuální zručnost či zkušenosti s jakoukoliv montáží mechanických součástek či zkušeností s opravou zařízení nebo strojů. Za dobře odměněnou práci Vás odměníme průměrně 41 200 Kč.
Požadavky:
Jsme světový lídr ve výrobě cukrovinek v oblasti potravinářského průmyslu v Poříčí nad Sázavou, a hledáme zkušené a pracovité kolegy!

Podmínkou jsou předchozí zkušenosti v podobném odvětví a schopnost pracovat 14 dní v měsíci na 12 hodinový provoz. Směny začínají v 6 hodin ráno a v 18 hodin večer.
Nabídka:
· Týden dovolené navíc
· Dopravu zdarma z několika směrů
· Závodní stravování za zvýhodněnou cenu
· Příspěvek na penzijní připojištění
· Slevy na firemní produkty
· Cafeteria systém
 Svozové autobusy k nám jezdí z několika směrů:
· Vlašim - Benešov
· Votice - Bystřice
· Týnec nad Sázavou - Čerčany
· Sedlčany - Olbramovice
· Svozy jsou zajištěné i z Prahy Chodova a Opatova!
 
Věříme, že Vás nabídka zaujala! Neváhejte nám tedy zaslat životopis na e-mailovou adresu nikola.haluzova@manpower.cz, nebo přímo volejte na číslo 226 254 954 a domluvíme se na osobním setkání!

Vlastnosti volného místa

ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
MANPOWER, s.r.o.
Kontakt:
Nikola Haluzová | nikola.haluzova@manpower.cz

Další informace

Poslední změna:
18.3.2018


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin. | © Pracovní příležitost.cz 2018 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu PracovniPrilezitost.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace