Práce a brigády - Pracovní příležitost.cz
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz

Pracujte ve světě cukrovinek a získejte až 29 200 Kč

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Co bude Vaší prací?
Dostanete se k potravinářským strojům, které budete obsluhovat a nebude to žádný stereotyp. Budete mít na starosti míchání surovin a aromat, obalování a potisk cukrovinek či pomocí PC kontrolovat výrobu nebo zkuste pozici seřizovače balících strojů!
Požadavky:
Hledáme zkušené pracovníky, pro zajištění výroby cukrovinek. Buďte to vy, kdo s námi rozjede výrobu v nové moderní hale v Poříčí nad Sázavou! Svět cukrovinek doplňuje stavy!

Co od Vás očekáváme?
Potřebujeme smysl pro detail, píli a manuální zručnost, docházku 14 dní za měsíc na 12 hodinovou pracovní směnu. Zkušenost z jakékoliv výroby podmínkou.
Nabídka:
Co získáte?
Odvezeme Vás našimi svozovými autobusy zdarma. Poskytneme 25 dní dovolené a příspěvek na stravování, přímo v závodní jídelně a mnoho dalších užitečných benefitů! O své zaměstnance se staráme, pořádáme firemní akce, soutěže.
Svozové autobusy k nám jezdí z několika směrů:
· Vlašim – Benešov
· Votice – Bystřice
· Týnec nad Sázavou – Čerčany
· Sedlčany – Olbramovice
· Svozy máme zajištěné i pro obyvatele Prahy Chodova a Prahy Opatova!
Chcete se tedy podílet na výrobě? Tak neváhejte a zasílejte své životopisy na emailovou adresu jakub.pycha@manpower.cz, nebo volejte na číslo 226254954.

Vlastnosti volného místa

ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
MANPOWER, s.r.o.
Kontakt:
Jakub Pýcha | jakub.pycha@manpower.cz

Další informace

Poslední změna:
18.3.2018


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin. | © Pracovní příležitost.cz 2018 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu PracovniPrilezitost.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace