Práce a brigády - Pracovní příležitost.cz
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz

Strojní zámečník

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Vaší náplní práce bude obsluha vrtacích a závitořezných strojů, provádění úkonu ručními bruskami a oprava dílů pro strojní zařízení.
Požadavky:
Do našeho skvělého týmu sháníme nové kolegy na pozice ZÁMEČNÍK.
Odvětví turbovrtulových motorů je velmi specializovaným oborem, takže můžeme jen těžko očekávat, že byste předem vše znali a uměli. Rádi vás vše potřebné dovednosti naučíme!

Pokud jste vyučen v oboru zámečník, či strojní zámečník, nedělá vám problém čtení technických výkresů a dokumentace a máte nějaké praktické zkušenosti, tak hledáme právě vás!
Nabídka:
Za vaši skvěle odvedenou práci Vám nabídneme super mzdu, plně hrazené stravenky 100 Kč, příspěvek na penzijní, či životní pojištění a to zdaleka není vše! U nás dostanete 5 týdnů dovolené, sick day (dny zdravotního volna), multisport kartu, firemní posilovnu, masáže a další aktivity podporující zdravý životní styl.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zasílejte své životopisy, nebo volejte na číslo 734862374
Budeme se těšit na spolupráci! :)

Vlastnosti volného místa

ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
MANPOWER, s.r.o.
Kontakt:
Tereza Tomiova | tereza.tomiova@manpower.cz

Další informace

Poslední změna:
21.2.2018


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin. | © Pracovní příležitost.cz 2018 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu PracovniPrilezitost.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace