Práce a brigády - Pracovní příležitost.cz
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz

Klientská linka v bance - příchozí hovory - vhodné i pro absolventy

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
CO BUDE VAŠE PRÁCE?
Pro pohodový a pracovitý tým klienta v centru Prahy hledáme pohodové kolegy, kteří zaštítí práci na zákaznické lince.
To znamená, že budete přijímat hovory od stávajících klientů, řešit jejích požadavky na změnu, zodpovídat dotazy a také zjistíte zda mají vše co potřebují a případně nabídnete pomoc nebo řešení.
Součástí vaší práce bude zodpovídání emailových dotazů.
Máme pro Vás práci, kde si přizpůsobíte pracovní dobu, můžete si zvolit – dle vašich možností – zda chcete pracovat na hlavní, nebo zkrácený pracovní poměr (30 hod/ týdně)
Požadavky:
Baví Vás telefonovat a rádi pomáháte klientům řešit jejích požadavky? Umíte doporučit vhodné řešení tak aby byli klienti spokojeni? V tom případě máme práci, která Vás bude bavit! Pro NOVĚ VZNIKAJÍCÍ BANKU hledáme posily do týmu operátorů INFOLINKY

KOHO HLEDÁME?
Šikovné komunikativní kandidáty, kteří mají alespoň maturitní vysvědčení, k tomu tah na branku a umí dobře česky.
Rozšiřujeme tým na zákaznické lince – PŘÍCHOZÍ hovory, kde budete s úsměvem podávat informace, provádět změny v databázi a řešit požadavky stávajících klientů.
Nabídka:
Za dobře odvedenou práci Vás u nás čeká nejen FIXNÍ mzda, ale také odměny na základě vaší šikovnosti, propracovaná školení a možnost kariérního postupu zaručena!

Máme pro vás na pracovišti vodu+kávu+čaj zdarma, aby Vám při telefonování nevyschlo v krku.
Na na odpočinek a regeneraci od nás dostanete až 28 dní dovolené :) Tím to ale ani zdaleka nekončí – dostanete příspěvek na dovolenou/ osobní rozvoj již po půl roce, který se bude jako odměna za vaši loajalitu postupně zvyšovat – po 2. letech až 16 tis Kč – a to už je něco!
Čekají na Vás i stravenky, flexipasy a po roce příspěvek na penzijko/životko.
Čas od času pořádáme teambuilding a jiné společné aktivity, aby bylo v týmu veselo!
Přidejte se k nám! Neváhejte a pošlete mi CV!

Vlastnosti volného místa

ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
MANPOWER, s.r.o.
Kontakt:
Martina Knoblochová | martina.knoblochova@manpower.cz

Další informace

Poslední změna:
3.1.2018


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin. | © Pracovní příležitost.cz 2018 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu PracovniPrilezitost.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace