Práce a brigády - Pracovní příležitost.cz
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz

Sales assistant - pařížská ulice

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Požadavky:
Job Description
Jedním z mých důležitých klientů je prémiová francouzská módní společnost, která je zastoupena v České Republice velmi luxusním butikem nacházejícím se v Pařížské ulici. V současnou chvíli jsou dveře do této společnosti otevřeny, pokud splňujete níže uvedené, neváhejte využít skvělé příležitosti.

Co od Vás potřebujeme?
Hledáme motivovaného, společenského, komunikativního kandidáta se zaměřením na vytříbený zákaznický servis, ale také s úsměvem na tváři. Neméně důležitá je pro nás zkušenost v oblasti prodeje, ideálně segment luxury. Pokud si chcete pohovořit bez stresu s našimi zákazníky, je nutné ovládat pokročile Angličtinu, další jazyk samozřejmě uvítáme :)

Jaká bude náplň práce?
Jediné, co od Vás potřebujeme, je podávání špičkového servisu naší náročné klientele.

Co můžete za Vaši práci očekávat?
Pokud budete vzorným zaměstnancem, čeká Vás luxusní pracovní prostředí, multikulturní prodejní team, zajímavá produktová školení, vzdělávací programy, nabytý balíček benefitů a nadprůměrné finanční ohodnocení. Více informací na osobním setkání :)
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
Randstad s.r.o.
Kontakt:
+420 222 210 013 | randstad@randstad.cz

Další informace

Poslední změna:
3.1.2018


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin. | © Pracovní příležitost.cz 2018 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu PracovniPrilezitost.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace