Práce a brigády - Pracovní příležitost.cz
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst       
vyber lokalitu   vyber obor
 
Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz

Řidič dodávky do 3,5t na HPP či ŽL na stálou trasu Říčany-Praha

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Jde o stálé pracovní místo na HPP nebo ŽL, řidič zabezpečuje zásobování z Expedičního depa v Říčanech u Prahy na 2 přidělené kamenné prodejny (každodenně stejné), zásobování probíhá v PO-PÁ převážně ve třech navazujících kolečkách, ráno probíhá nakládka zásilek mezi 7-8 hod. v Říčanech u Prahy, potom řidič zajišťuje rozvoz na dané prodejny a sváží vratky zpět. Vykládá opět v Říčanech u Prahy. Mezi jednotlivými rozvozovými koly jsou mimopracovní pauzy dle aktuální situace, zpravidla cca 60 minut (odpoledne i cca 120 minut), kdy má řidič prostor na vlastní odpočinek, kávu, občerstvení apod. Pracovní den, včetně přestávek mezi rozvozy tedy končí cca v 18,30 hod. K některým trasám náleží v SO jedno kolo, které začíná od 10 hod. a trvá maximálně 3 hod. Expediční depo se nachází v Říčanech u Prahy, na hranici s Prahou kousek od P10-Uhříněvsi. Dopravní dostupnost je bezproblémová.
Požadavky:
Rozšiřujeme stabilní tým našich řidičů a na plný úvazek přijmeme spolehlivého řidiče dodávky (ŘP sk. B). Jedná se o trvalou práci na HPP, popřípadě na ŽL. Pracovní úvazek PO-PÁ cca 8-9 hod. práce denně + u některých kurzů SO 2-3 hod.
Nabídka:
Garantujeme dohodnutou finanční odměnu za kvalitně odvedenou práci! Novému pracovníkovi poskytneme plné zaškolení a jasné pracovní podmínky. Očekáváme naprostou spolehlivost, včetně dodržování vzájemných dohod. Vždy preferujeme upřímnost a férovost!

Vlastnosti volného místa

Plat:
26.000 Kč - 27.000,- Kč / měsíc
ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU

Pracoviště a kontakty

Firma:
ICORE s.r.o.
Kontakt:
Ivona Prchlíková | 602307846 | prchlikova@i-core.cz

Další informace

Poslední změna:
6.8.2018


Pracovní portál nabídky práce online se Vám snaží nabízet denně aktualizované volná místa . Naše data korespondují s aktuální nabídkou úřadu práce . Není tedy pro hledání nových nabídek práce nutné chodit na pracovní úřad, stačí si pouze naše stránky přidat k oblíbeným položkám, a každé ráno si prohlédnout nové pracovní místa úřadu práce . Zaujme-li vás některé místo, naleznete vždy na konci výpisu detailu kontaktní informace o práci.
Tisk
Pro inzerenty
Data pro Pracovní příležitost poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV a Dobraprace.cz. Data jsou aktualizována každý den v 8:00 hodin. | © Pracovní příležitost.cz 2018 | Kontakt a ochrana osobních údajů

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu PracovniPrilezitost.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie. Další informace